ČeskyEnglish
CENÍK

Privátní Wellness - exkluzivní pronájem prostoru pro 2 osoby

Služba50 min100 min
Whirlpool690 Kč990 Kč
Finská sauna690 Kč990 Kč
Whirlpool + finská sauna990 Kč1490 Kč
Vinná koupel *)1990 Kč2990 Kč

Maximální počet osob je 2. Cena je za pronájem prostoru, nikoliv za osobu.

*) Vinná koupel obsahuje vinnou koupel ve whirlpoolu, neomezený vstup do finské sauny, láhev kvalitního bílého, červeného vína nebo sektu dle Vašeho výběru, případně Cuvée Empreinte 1er Cru za příplatek a dárek v podobě originální vinné kosmetiky.

Občerstvení

ObčerstveníCena
Sýrový & Uzeninový tapas (foto)349 Kč
Příplatek za změnu vinné lahve na Cuvée Empreinte 1er Cru 2600 Kč

Nabídka našich vín

K rezervaci vaší procedury si můžete z naší nabídky vybrat víno, které vám bude vyhovovat a vylepší tak váš zážitek.

Bílá vína

Grüner Veltiner, Weingut Josef Fritz, Wagram, Rakousko, suché
Klasický, čistý a velmi dobře pitelný rakouský Veltlín. Lehce pepřová, čerstvá a pikantní vůně s kořenitým aroma. Chuť navazuje na vůni a má výrazný závěr. Jde o jedno z nejlepších vín z rakouské oblasti Wagram.

Ryzlink Rýnský „Nad sklepy“, Znojemská oblast, suché
Dobře pitelné víno s vyváženým poměrem zbytkového cukru a kyselin. Má výrazné aroma limetky, mandarinek, lipového květu a minerálními tóny.

Pálava, Znojemská oblast, polosladké
Víno pro milovníky aromatických sladkých vín. Omamující vůně květů růže, exotického ovoce a koření. Chuť je plná, medovými tóny sladkosti s příjemnou ovocnou kyselinou.

Červená vína

Chianti DOCG, Toscana, Itálie
Toto Chianti v kategorii DOCG (nejvyšší apelace/stupeň hodnocení italských vín) je směsí odrůd 90% Sangiovese a 10% Canaiolo. Příjemné Chianti s jasnou, rubínově červenou barvou. Vůně je charakteristická a intenzivní, s elegantním aroma fialek a divokého bobulového ovoce. Chuť je suchá, plná a harmonická s jemnou kyselinou a tóny třešní a koření. Intenzivní vůně ovoce, zeleného tabáku a sladkého koření.

Perlivá vína

Original Prosecco Spumante DOC, Montecampo, Itálie, suché
Prosecco Spumante Montecampo má jasnou, světle slámovou barvu. Perlení je jemné a vytrvalé, po nalití vytváří bohatou pěnu. Vůně je intenzivní a krásně ovocná s aroma květů vistárie a čerstvých červených jablek. Chuť je podmanivá a velmi harmonická, s jemnými a delikátními tóny mandlí, typickými pro odrůdu Glera.

Champagne

Blanc de Blanc, Brut, 1er Cru, Cuvée Empreinte, Champagne, Francie
Cuvée Empreinte 1er Cru je 100% Chardonnay, které zraje 3 roky v lahvi, z toho leží 2 roky na kvasných kalech. Má jemně zlatavou barvu se světle zelenými odlesky. Jemná vůně s aroma hrušek, citronu, čerstvých mandlí a kapradiny. Příjemná a svěží chuť s delším závěrem, ve kterém se objevují minerální a citrusové tóny.

DÁREK PRO VÁS

Na závěr Vašeho pobytu ve vinném wellness Majestic od nás také obdržíte suvenýr v podobě originální vinné kosmetiky dle Vašeho výběru.