ČeskyEnglish
CENÍK

Privátní Wellness - exkluzivní pronájem prostoru pro 2 osoby

Služba50 min100 min
Whirlpool600 Kč900 Kč
Finská sauna600 Kč900 Kč
Whirlpool + finská sauna900 Kč1400 Kč
Vinná koupel *)1790 Kč2790 Kč

Maximální počet osob je 2. Cena je za pronájem prostoru, nikoliv za osobu.

*) Vinná koupel obsahuje vinnou koupel ve whirlpoolu, neomezený vstup do finské sauny, láhev kvalitního bílého, červeného vína nebo sektu dle Vašeho výběru, případně Champagne Moet Chandon za příplatek a dárek v podobě originální vinné kosmetiky.

Občerstvení

ObčerstveníCena
Sýrový & Uzeninový tapas (foto)300 Kč
Příplatek za změnu vinné lahve na Moët Chandon 800 Kč

Nabídka našich vín

K rezervaci vaší procedury si můžete z naší nabídky vybrat víno, které vám bude vyhovovat a vylepší tak váš zážitek.

Bílá vína

Leiwener Klostergarten Riesling, Mosel, Německo, suché
Extraktivní, plná a vysoce koncentrovaná vůně podtrhující klasický charakter moselských vín. Harmonické květinové aroma s tóny lipového květu, zralých broskví a pampelišek. Chuť je velmi harmonická, komplexní a jemná, podpořená živou kyselinou a doteky zralých blum, mirabelek a čerstvých citrusů.

Sauvignon Blanc Marlborough, Villa Maria, Nová Zéland, suché
Výrazná, ovocná a odrůdově typická vůně s tóny zralých citrusů, trávy a zralého angreštu. V chuti je mladé, svěží a suché. Řízný, ovocný a odrůdový charakter.

Chardonnay East Coast, Villa Maria, New Zealand
Typicky odrůdová, jemná a svěží vůně s tóny broskví, hrušek, citrusů a karamelu. Chuť příjemně navazuje na vůni – je svěží, lahodná, smetanová a jemná s téměř neznatelnými tóny dřeva a dotekem ořechů ve středně dlouhém závěru.

Pálava výběr z hroznů, vinařství Kadrnka, Březí, ČR, polosuché
Víno výrazné zlatožluté barvy. Ve vůni dominují přezrále a šťavnaté mandarinky, pomeranče, čerstvě stočený med s jemně slaným závěrem. Chuť je bohatá ovocná a šťavnatá, plná mandarinek, pomela a červených pomerančů s minerální dochutí. Pálava je z mladé vinice na Ořechové hoře, kde se jí opravdu daří. Toto víno dokazuje, že Pálava nemusí být jen sladká

Torres Viña Esmeralda Blanco, Torres, Španělsko, sladké
Výrazná vůně s aroma citrusových květů a akátového medu, také čerstvého ovoce, hroznů, citrusů a jiného tropického ovoce. Jemná a podmanivá chuť s dostatečnou a dobře zakomponovanou kyselinou. V závěru se objevují tóny růžového grapefruitu.

Červená vína

Pinot Noir Marlborough, Villa Maria, New Zealand
Výrazná, ovocná a příjemná vůně s odrůdovými tóny Pinot Noir a dotekem třešní. Čerstvá, ovocná chuť s hezkou strukturou, dostatečnou tříslovinou a harmonickou kyselinou. Dlouhé aroma peckovitého ovoce.

Evel Tinto Cuveé, Douro, Portugalsko
Intenzivní vůně ovoce, zeleného tabáku a sladkého koření. V chuti je plné, suché, komplexní s pěkným závěrem. Aroma s tóny červeného bobulového ovoce a znovu tabáku.

Perlivá vína

MilleBolle Vino Spumante (Prosecco), Millesimato, Itálie, suché
MilleBolle (volně přeloženo „tisíce bublin“) se prezentuje typickým intenzivním aroma, známým pro vína z regionu Veneto, především díky dlouholetým zkušenostem a znalostem rodiny Sacchetto s pěstováním a výběrem hroznů.

Sauvignon Blanc Marlborough, lehce perlivé, Villa Maria, New Zealand, suché
Tento lehce perlivý Sauvignon Blanc má aroma angreštu, mučenky, čerstvým citrusů a melounu. Chuť je živá, čistá a svěží s dlouhotrvající dochutí. Jemné perlení tohoto vína, které je ve stylu frizzante, jen podtrhuje celkově ovocný a odrůdově typický projev.

Champagne

Moët & Chandon Brut Imperial 0,75l, Champagne, France
Brut Impérial je typickým příkladem stylu Moët & Chandon. Vyjadřuje bohatství a rozmanitost půdy, ze které hrozny vína vyrůstají a zůstává konzistentní po celé roky. Má jemný vinný buket s nádechem limetky a květu vinné révy.

DÁREK PRO VÁS

Na závěr Vašeho pobytu ve vinném wellness Majestic od nás také obdržíte suvenýr v podobě originální vinné kosmetiky dle Vašeho výběru.