ČeskyEnglish
REZERVACE

Termín - 30.9.2023 - 18:40

Příjmení
Jméno
Telefon (např. +420 123 456 789)
Email
Promo kód (není dárkový poukaz)

Exkluzivní pronájem prostor

Maximální počet osob je 2 + 1 dítě. Cena je za pronájem prostoru, nikoliv za osobu.

Whirlpool - 50 minut - 690 Kč
Whirlpool - 100 minut - 990 Kč
Finská sauna - 50 minut - 690 Kč
Finská sauna - 100 minut - 990 Kč
Whirlpool a finská sauna - 50 minut - 990 Kč
Whirlpool a finská sauna - 100 minut - 1490 Kč
Vinná koupel - 50 minut - 1990 Kč
Vinná koupel - 100 minut - 2990 Kč

Nabídka vín

V případě rezervace vinné koupele je víno v ceně (kromě Blanc de Blanc, Brut, 1er Cru, Cuvée Empreinte, Champagne 0,75l - zde je cena 2600 Kč).
Pokud si vyberete jinou proceduru je cena láhve vína 490 Kč (kromě Blanc de Blanc, Brut, 1er Cru, Cuvée Empreinte, Champagne, 0,75l - zde je cena 2990 Kč).

Bílá vína
Grüner Veltiner, Weingut Josef Fritz, Wagram, Rakousko, suché (info)

Grüner Veltiner, Weingut Josef Fritz, Wagram, Rakousko, suché

Klasický, čistý a velmi dobře pitelný rakouský Veltlín. Lehce pepřová, čerstvá a pikantní vůně s kořenitým aroma. Chuť navazuje na vůni a má výrazný závěr. Jde o jedno z nejlepších vín z rakouské oblasti Wagram.

Ryzlink Rýnský „Nad sklepy“, Znojemská oblast, suché (info)

Ryzlink Rýnský „Nad sklepy“, Znojemská oblast, suché

Dobře pitelné víno s vyváženým poměrem zbytkového cukru a kyselin. Má výrazné aroma limetky, mandarinek, lipového květu a minerálními tóny.

Pálava, Znojemská oblast, polosladké (info)

Pálava, Znojemská oblast, polosladké

Víno pro milovníky aromatických sladkých vín. Omamující vůně květů růže, exotického ovoce a koření. Chuť je plná, medovými tóny sladkosti s příjemnou ovocnou kyselinou.

Červená vína
Chianti DOCG, Toscana, Itálie (info)

Chianti DOCG, Toscana, Itálie

Toto Chianti v kategorii DOCG (nejvyšší apelace/stupeň hodnocení italských vín) je směsí odrůd 90% Sangiovese a 10% Canaiolo. Příjemné Chianti s jasnou, rubínově červenou barvou. Vůně je charakteristická a intenzivní, s elegantním aroma fialek a divokého bobulového ovoce. Chuť je suchá, plná a harmonická s jemnou kyselinou a tóny třešní a koření. Intenzivní vůně ovoce, zeleného tabáku a sladkého koření.

Perlivá vína
Original Prosecco Spumante DOC, Montecampo, Itálie, suché (info)

Original Prosecco Spumante DOC, Montecampo, Itálie, suché

Prosecco Spumante Montecampo má jasnou, světle slámovou barvu. Perlení je jemné a vytrvalé, po nalití vytváří bohatou pěnu. Vůně je intenzivní a krásně ovocná s aroma květů vistárie a čerstvých červených jablek. Chuť je podmanivá a velmi harmonická, s jemnými a delikátními tóny mandlí, typickými pro odrůdu Glera.

Champagne
Blanc de Blanc, Brut, 1er Cru, Cuvée Empreinte, Champagne, Francie (info)

Blanc de Blanc, Brut, 1er Cru, Cuvée Empreinte, Champagne, Francie

Cuvée Empreinte 1er Cru je 100% Chardonnay, které zraje 3 roky v lahvi, z toho leží 2 roky na kvasných kalech. Má jemně zlatavou barvu se světle zelenými odlesky. Jemná vůně s aroma hrušek, citronu, čerstvých mandlí a kapradiny. Příjemná a svěží chuť s delším závěrem, ve kterém se objevují minerální a citrusové tóny.

Nemám zájem o víno

Platba
na místě
dárkovým certifikátem č.


Garance rezervace
Pokud si přejete platit až na místě, vyžadujeme k potvrzení rezervace garanci platební kartou. Z platební karty nebude stažena žádná částka, vyjma případu pozdního storna, tj. zrušení méně než 24 hodin před plánovaným termínem procedury nebo se na proceduru nedostavíte vůbec. Proceduru můžete zaplatit až na místě v hotovosti nebo kartou. Děkujeme za pochopení.

Číslo kreditní karty

Vydavatel karty
Platnost karty (MM/RRRR)
/
Majitel karty


Vaše přání a poznámky


souhlasím s obchodními podmínkami
souhlasím se zpracováním osobních údajů

DÁREK PRO VÁS

Na závěr Vašeho pobytu ve vinném wellness Majestic od nás také obdržíte suvenýr v podobě originální vinné kosmetiky dle Vašeho výběru.